Branş Kurulları
     

PAINTBALL BRANŞI ALT KURULLARI

 

TEKNİK KURUL

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

KEREM BARKUL

İZMİR

2

HARUN ERGÜN

ANKARA

3

BİRKAN KARAYEL

KOCAELİ

4

AYTEKİN ATBİN

İSTANBUL

5

GÖKHAN GÜNTÜRKÜN

KIRKLAREL

 

MERKEZ HAKEM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

SEZAİ TORUNOĞLU

ANKARA

2

DORA KÜBRA YILDIZ

ANKARA

3

SELÇUK EKŞİ

ANKARA

4

NURULLAH AKSOY

KAYSERİ

 

EĞİTİM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

ÇETİN BAYRAM

ERZURUM

2

MUSTAFA ÇAKIR

ANKARA

3

EKREM AKDAĞ

ANKARA

4

İRFAN BATUR

ANKARA

5

MURAT TUNCER

ANKARA

 

ORGANİZASYON KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

İBRAHİM ÇELEBİ

ANKARA

2

GAZİ ÖZDEMİR

ANKARA

3

ABDÜRREZAK SONAR

ANKARA

4

ÜMİT ARSLAN

ANKARA

5

CÜNEYT AZBAN

ANKARA

 

BİLGİ İŞLEM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

FATİH ÇAKIR

ANKARA

2

BİLGİN VARLI

ANKARA

3

ALİ ERGİLİ

ANKARA

 

DIŞ İLİŞKİLER KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

TALHA BAYRAKTAR

ANKARA

2

DORUK AKSU

ANKARA

3

MEHMET GÜNGÖR

ANKARA

 

KORFBOL BRANŞI ALT KURULLARI

TEKNİK KURUL

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

YÜKSEL ABDİKOĞLU

KOCAELİ

2

BERNA GÖKSEY ÇIPLAK

İSTANBUL

3

ELİF ARİFOĞLU

İSTANBUL

4

MİNE MÜFTÜLER

MUĞLA

 

MERKEZ HAKEM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

TAMER ACAR

 İSTANBUL

2

HÜSEYİN İLTERİŞ ÖZTÜRK

 İSTANBUL

3

SONER TİRİT

 İSTANBUL

4

ÇAĞDAŞ MERSİNLİOĞLU

 İSTANBUL

5

MİRAY NACAK

 İSTANBUL

 

EĞİTİM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

MELİKE LALE GÜLER

İSTANBUL

2

SELÇUK AÇIKGÖZ

EDİRNE

3

NURDAN ÇETİN

İSTANBUL

4

TOLGA TEK

ANKARA

5

HAMİT KAVURMACI

ERZURUM

 

ORGANİZASYON KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

ADEM AKBENİZ

 İSTANBUL

2

FİKRET CİGAL

 İSTANBUL

3

İBRAHİM ERDOĞDU

 İSTANBUL

4

VAHAP ALGIN

 İSTANBUL

5

CEM TİMOÇİN

 İSTANBUL

6

AHMET SANCAK

 İSTANBUL

7

İSKENDER BARUĞ

ANKARA

 

KRİKET BRANŞI ALT KURULLARI

TEKNİK KURUL

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

YILDIZ ALTA

ANKARA

2

BURCU KIZILKAYA

 

3

BAŞAK CEYLAN COŞGUN

 

4

ALİ ÇETİNTAŞ

 

5

SERKAN ALTIPARMAK

 

6

ALPASLAN YALÇINKAYA

 

 

MERKEZ HAKEM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

OSMAN GÖKER

 

2

RECEP ULUTUNA

 

3

AHMET AKİF ADALI

 

4

ABDULLAH KAMİL GÖKGÖZ

 

5

KUBRA KIZILKAYA

 

6

HÜSEYİN UĞUR

 

 

EĞİTİM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

DR. ERDİNÇ AKSUNGUR

 

2

SEDAT KARATAŞ

 

3

NACİYE BAYRAKÇI

 

4

ABDULHAMİT KARATAŞ

 

5

NİYAZİ İNCE

 

6

MUSTAFA ÇOŞKUN

 

7

ŞABAN ALTAY

 

 

ORGANİZASYON KURULU

S. NO

ADI – SOYADI

İLİ

1

ŞENAL ZOBOOĞLU

 

2

ERTAN GÖKKAYA

 

3

YUNUS EMRE CEYLAN

 

4

ORHAN BULDAĞ

 

5

ERDAL ERDAL

 

6

TUNCER KESER

 

 

SQUASH BRANŞI ALT KURULLARI

 

TEKNİK KURUL

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

MICK HOLMES

İZMİR

2

ERCAN ŞEN

İSTANBUL

3

MELİH KAPTANOĞLU

ANKARA

4

ATAKAN YILDIRIM

İSTANBUL

5

UĞUR YILDIZ

ANKARA

6

CEMALETTİN ALMAZ

ANKARA

 

MERKEZ HAKEM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

EMRE ŞENKAL

İSTANBUL

2

MELDA KÜÇÜKER

ANKARA

3

NAZMİYE KUMBASAR

İSTANBUL

4

SONER YILDIRIM

BURSA

5

EVREN KADAGÖL

ANKARA

6

SENİHA ÖNEN

MERSİN

 

EĞİTİM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

HÜSEYİN ÖZDAMAR

ANKARA

2

FARUK GÜNEŞ

İSTANBUL

3

NEJAT ÜNAL

İSTANBUL

4

TOLGA SESLİ

İSTANBUL

5

DOĞAN MERSİN

İSTANBUL

6

GÜLŞEN DOĞAN

ANKARA

 

ORGANİZASYON KURULU

S. NO

ADI – SOYADI

İLİ

1

MUSTAFA ZEYBEK

ANKARA

2

MURAT SANRI

ADANA

3

SERDAR ÇABUK

ANKARA

4

İBRAHİM EGE BULDUK

ANKARA

5

EKREM TÜYYÜZ

KOCAELİ

6

KENAN DAŞTAN

BURSA

 

DALGA SÖRFÜ BRANŞI ALT KURULLARI

 

TEKNİK KURUL

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

YRD.DOÇ.DR. ÇALIK VELİ KOÇAK

 

2

ERCÜMENT ŞENSOY

 

3

SERHAT YIĞMATEPE

 

4

TUNÇ ÜÇYILDIZ

 

5

ÖĞR.GÖR.SEÇKİN DOĞANER

 

6

YRD.DOÇ.DR.UMUT CANLI

 

 

MERKEZ HAKEM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

TOLGA ALTUĞ

 

2

ÖĞR.GÖR.EMRAH CERİT

 

3

ASLAN UÇAR

 

4

TARIK ERDEM

 

5

ANİBAL BAŞTAŞ

 

6

VAHİT DURAN

 

 

EĞİTİM KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

PROF.DR.MEHMET BOZKURT ATAMAN

 

2

DOÇ.DR.İBRAHİM ŞAHİN

 

3

DOÇ.DR.MEHMET ÖZDEMİR

 

4

DOÇ.DR.NUMAN BAHADIR KAYIŞOĞLU

 

5

YRD.DOÇ.DR.ÖNDER KARAKOÇ

 

6

YAKUP KILIÇ

 

 

ORGANİZASYON KURULU

S. NO

ADI - SOYADI

İLİ

1

AYKUT GÖKHAN UÇ

ANKARA

2

GÜRKAN KÖKSAL

ANKARA

3

MİTHAT SÜPÜRGECİ

ANKARA

4

ZAFER TURAN

ANKARA

5

MEVLÜT BUYRAZ

ANKARA

6

ORHAN ÖZDEMİR

ANKARA

      






































İl Temsilcileri Liste 2019.pdf























    Branşlar