BAŞKANIMIZ SN. HASAN ÖZTÜRK'ÜN TEŞEKKÜR YAZISI.

AVRUPA SQUASH FEDERASYONU BAŞKANLIK SEÇİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 29/04/2017 Tarihinde Finlandiya'nın Helsinki şehrinde yapılan Avrupa Squash Federasyonu Başkanlık seçimini Sayın Zena Wolldridge tekrar kazandı. Sayın Zena Wooldridge önümüzdeki iki yıl boyunca Avrupa Squash Federasyonu Başkanı olarak görevini sürdürecek.

5 MAYIS 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

AVRUPA SQUASH FEDERASYONU BAŞKANLIK SEÇİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

29/04/2017 Tarihinde Finlandiya'nın Helsinki şehrinde yapılan Avrupa Squash Federasyonu Başkanlık seçimini Sayın Zena Wolldridge tekrar kazandı. Sayın Zena Wooldridge önümüzdeki iki yıl boyunca Avrupa Squash Federasyonu Başkanı olarak görevini sürdürecek.

Değerli dostumuz Sayın Zena Wooldridge'i bu başarısından dolayı kutlayıp kendisiyle seçim süreci boyunca Türkiye'de Squash sporunun geliştirilmesine yönelik bir dizi toplantılar yapıp önemli olabilecek işbirliği kararları aldık.Bununla beraber başta Belçika, İngiltere, İsveç, İtalya, İskoçya olmak üzere birçok Federasyon başkanlarıyla birebir görüşmelerde bulunup ülkeler arası Squash sporunun geliştirilmesine yönelik istişarelerde bulunduk.

Dünya Squash Federasyonu da Helsinki'de aynı tarihlerde Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirdi. WSF Başkanı Sayın Jacques Fontaine ve yardımcısı Sayın Huang Ying How ile verimli görüşmelerde bulunduk.Operasyonlardan sorumlu Andew Shelley ile de Türkiye'de yapılması planlanan Squash Kort projelerine nasıl destek sağlıyacakları üzerine çalışmalar başlattık.

Squash Sporunun Türkiye'de çok gelişeceğine gönülden inanıyorum. Bu nedenle atılması gereken adımları,yapılması gerekenleri titizlikle takip edip sonuca ulaşmayı hedefliyorum. Squash projeleri ile öncelikle çocuklarımızı sporla buluşturup gelecekte bu alanda Ülkemizi Dünya'da hak ettiği yere getirmek için ekip olarak çok sıkı bir çalışmayı başlatmış durumdayız. Yönetim kurulu üyelerimize, federasyon görevlilerine, Kurul üyelerine, antrenör, hakem, sporcularımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

                                                                                                             

HASAN ÖZTÜRK

GELİŞMEKTE OLAN SPOR BRANŞLARI FEDERASYONU BAŞKANI


    Branşlar