RAFTİNGDE AVRUPA’NIN EN BÜYÜĞÜ TÜRKİYE OLDU

Gürcistan’da düzenlenen Avrupa Rafting Şampiyonası’nda Türk Milli Takımı, takım halinde şampiyon oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Şampiyonu olan Rafting Milli Takımını tebrik etti.

13 HAZİRAN 2017

Gürcistan’da düzenlenen Avrupa Rafting Şampiyonası’nda Türk Milli Takımı, takım halinde şampiyonluğu elde etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Şampiyonu olan Rafting Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı.


Avrupa Rafting Şampiyonası Gürcistan’ın Borjomi kenti Kura Nehri’nde 24-28 Mayıs tarihlerinde düzenlendi. Takım halinde Avrupa Şampiyonluğunu elde eden Milli Takımımız, klasmanlarda da 21 Altın, 14 Gümüş ve 14 Bronz olmak üzere toplamda 49 madalya aldı.


Bakan Çağatay Kılıç’tan Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Rafting Şampiyonası’nda şampiyon olan Rafting Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı.Bakan Çağatay Kılıç, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

Gürcistan’da düzenlenen Avrupa Rafting Şampiyonası’nda takım halinde Avrupa Şampiyonu olan Milli Takımımızı kutluyorum. Uluslararası arenada Ay Yıldızlı Bayrağımızın dalgalandırılmasında emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum”


    Branşlar