Türkiye GOSBF. As Başkanı Niyazi ÇAKIR, Erzurum Valisi Sn. Okay MEMİŞ’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu As Başkanı Niyazi ÇAKIR, Erzurum Valisi Sn. Okay MEMİŞ’i ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet SEKMEN’i makamlarında ziyaret etti.

3 NİSAN 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Paintball As Başkanı Niyazi ÇAKIR, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat TAŞKESENLİGİL, Avrupa Paintball As Başkanı Federasyon Teknik Kurul Başkanı Kerem BARKUL, Eğitim Kurulu Başkanı Çetin BAYRAM ve Federasyon Yetkilisi Mutlu TARHAN ile birlikte Vali Okay MEMİŞ’i ziyarette bulunarak Erzurum’da kurulması planlanan Paintbal Spor Sahaları ile yapılması öngörülen Ulusal ve Uluslararası Şampiyonalar ile ilgili bilgiler verdiler.

Erzurum Valisi Sn. Okay MEMİŞ yapılacak Spor amaçlı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Erzurum ilinde Paintball Spor faaliyetlerinin yapılabilmesi için her türlü desteğin sağlanacağını dile getirmiştir.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mehmet SEKMEN’de aynı şekilde Paintball sahalarının Erzurum iline kazandırılmasından dolayı memnuniyetini dile getirerek yapılacak ulusal ve uluslararası faaliyetlerde gerekli yardımlarını esirgemeyeceklerini dile getirmiştir.

Bu yapılan ziyaretlerden dolayı, Paintball Sporunun Doğu Anadolu’da da yaygınlaştırılması, geliştirilmesi için desteklerini esirgemeyen Valimiz Sn. Okay MEMİŞ’e,  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mehmet SEKMEN’e ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sn. Fuat TAŞKESENLİGİL’e Federasyonumuz ve Paintball camiası olarak teşekkür ediyoruz.

GOSBF


    Branşlar